Birçok kuruluş NorthStar Strateji eğitimini almayı stratejinin uygulanmasını bizzat görmeyi, eğtimle sırasında uygulama ile birlikte tartışmayı, soru sormayı istemektedir.

NorthStar Strateji Eğitimi eğitime katılanları, neredeyse birer NorthStar Strateji Profesyonel Danışmanları haline getirmektedir.

Aslında böyle bir uygulama BGS Groups olarak açıkca bizim lehimize bir dururm yaratmaktadır. Zira stratejinin profesyonel eller tarafından yürütülmesi, inceliklere ve detaylara önem verilmesi, zaman konusunda gösterilmesi gereken hassasiyetin tam olarak farkına varılmış olması ve bunların uygulamalar sırasında yerine getirilmesi, NorthStar Strateji’nin başarı şansını artıran faktörler olmasını sağlamaktadır.

Bunun sonucu da NorthStar Strateji’ye uluslararası düzeyde ayrıca bir prestij getirmektedir.

NorthStar Strateji Eğitimi, yılda birkaç kez yapılan ve ancak seçkin bir topluluğun katılabildiği, en üst düzey eğtimlerden biridir. Bu eğitimle ilgili öncelikle bilinmesi gereken noktalar şunlardır:

 1. NorthStar Strateji Eğitimi’ne ancak, şirket sahipleri, CEO’lar, Genel Müdürler, Genel Müdür Yardımcıları ve bir kuruluşun uygun gördüğü kişiler katılabilir.
 2. Katılımcılar, eğitime gelirken yanlarında, internet bağlantılı bilgi sayarlarını, şirketlerinin son üç yıllık bilanço, gelir tablosu ve nakit akım tablolarının yanısıra, aylık ve yıllık satış rakamlarını, gelecek yıllara ait tahmin ve öngörülerini içeren bilgi ve tabloları getirmek durumundadırlar.
 3. Eğitim için katılımcılar eğitimin yapılacağı otele Pazar günü giriş yaparlar, eğitim son günü olan Cuma günü oteli terkederler. Eğitimin Program Akış Planı, ekte yer almaktadır.
 4. Katılımcılar başvurularını en son, eğitimin yapılacağı tarihten onbeş gün önce yapmak durumundadırlar ve başvuru tarihinde ödemenin tamamı BGS Groups’a yapılmış olmalıdır.
 5. NorthStar Strateji Eğitimi, toplam 16 kişi ile sınırlıdır. Eğer bir grup tamamlanmış ise, başvuru tarihi geçmemiş bile olsa eğitime katılmak üzere başvuru ancak, bir sonraki grup için kabul edilebilir.
 6. NorthStar Strateji Eğitimi yılda sadece 4 kere yapılmaktadır. Bu dönemler her yılın;
  • Mart,
  • Nisan,
  • Haziran ve
  • Ekim
  aylarıdır. Eğitimin yapılacağı haftalar, Mart ayında ilk iki haftadan biri, diğerlerinde ise aksi belirtilmedikçe, genellikle belirtilen ayların son haftalarıdır. Kesin tarihler, her yılın ilk dönemi içim Ocak ayında, son dönemi için ise, Temmuz ayında belirlenmektedir.
 7. Eğitimin Program Akış Planı, ekte yer almaktadır.
 8. Başvuru için info@northstar-bgs.com yazmanız yeterlidir.

BGS Groups, NorthStar Strateji Eğitimi’nin yanısıra;

 • Management,
 • Satış eğitimleri vermektedir.

Bu eğitimler, bir kuruluşun her kademesi için söz konusudur.

Bunun için en önemli nokta bu eğitmleri almak isteyen kuruluşun eğitimi istediği tarihten en az iki ay önce bizimle temasa geçmesidir. Zira kuruluşunuzla ilgili yapılacak çalışmalar, problem olan noktaların saptanması, spesifik vak’a çalışmalarının hazırlanması, özellikle edinilmesini istediğiniz beceri ve bilgilerin neler olduğunun saptanması, bunların programa dahil edilmesi, bir ön çalışma gerektirmektedir.

NorthStar Strateji Eğitimi Planını detaylı görmek için lütfen tıklayınız.

MÜŞTERİ ODAKLI, PERFORMANS ve YETKİNLİK BAZLI PROFESYONEL EĞİTİM
SATIŞ EĞİTİMLERİ MANAGEMENT EĞİTİMLERİ
MÜŞTERİ ODAKLI PROFESYONEL SATIŞ ÜST YÖNETİCİLİKTE LİDERLİK
MÜŞTERİ ODAKLI PROFESYONEL SATIŞ –2 BANKA ŞUBE MÜDÜRLERİ İÇİN PROFESYONEL YÖNETİCİLİK
KARLI MÜZAKERE TEKNİKLERİ ETKİLİ COACHING
BÜYÜK MÜŞTERİLERİN YÖNETİMİ ETKİLİ PERFORMANS DEĞERLENDİRME SİSTEMİ
PROFESYONEL SATIŞ YÖNETİMİ MOTİVE EDEN LİDERLİK
BAYİLER ARACILIĞIYLA SATIŞ PROBLEM ÇÖZMEK VE KARAR ALMAK
BÖLGE SATIŞ YÖNETİMİ YÖNETİCİLER İÇİN MÜZAKERE STRATEJİLERİ

... Ve şirketiniz için « TAILOR-MADE » satış ve management eğitimleri

NorthStar Strateji Eğitimi Uygulamasının aşamalarını görmek için lütfen tıklayınız.